Aktualnie na stronie jest 1 gość, odwiedziło nas Dzisiaj: 22 , Wczoraj: 80
ZZRG
ZZRG
ZZRG
ZZRG
ZZRG
ZZRG
ZZRG
ZZRG
Aktualnosci

Archwium


Festyn z okazji Dnia Dziecka
Data publikacji: 17.05.2017

Zarząd Zakładowej Organizacji Koordynacyjnej ZZRG w Polsce przy Katowickim Holdingu Węglowym S.A., zaprosił ratowników KHW S.A. i członków ich rodzin na festyn z okazji Dnia Dziecka objęty Patronatem Marszałka Województwa Śląskiego.
Festyn składał z dwóch części:
– pierwsza część sportowa to turniej piłkarski ratowników górniczych wszystkich KSRG KHW S.A. oraz reprezentacji Biura Zarządu KHW S.A., Straży Pożarnej i Policji.
– druga część artystyczno-rozrywkowa to uroczyste ogłoszenie wyników turnieju piłkarskiego, występy artystyczne, pokazy jednostki Straży Pożarnej, pokazy Policji, pokazy militariów historycznych oraz animatorzy dla dzieci i konsumpcje z grilla dla wszystkich uczestników festynu przy muzyce.
Turniej zakończył się zwycięstwem drużyny ratowników z kopalni „Mysłowice-Wesoła” po rzutach karnych nad drużyną kopalni „Murcki-Staszic”, trzecie miejsce zajęła reprezentacja Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach. W trakcie pikniku dla dzieci prezentowali się Policjanci na motorze, specjaliści Przewodnicy z psami policyjnymi, odział prewencji z wozem interwencyjnym, zastęp specjalistyczny z CSRG, Strażacy z Mysłowic, wojskowi z Zabrza oraz operatorzy modeli sterowanych radiowo. Również harcerze zajęli się milusińskimi odciążając rodziców, którzy mogli oddać sie spokojnej konsumpcji wyrobów z grilla. Pogoda dopisała, humory też. Może spotkamy się za rok?

zzrg

OSTATNIE Aktualności

zzrg

OSTATNIE Wypadki